NUTREND

NUTREND

Príspevokod užívateľa Steve76 » 27.02.2011

Sem píšte skúsenosti, recenzie, doporučenia, kritiku a spokojnosť s touto značkou.

Tu nájdete foto z návštevy vo fabrike NUTREND
Užívateľov profilový obrázok
Steve76
Majitel fóra
Dátum registrácie: 14.02.2011
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa sjm- » 27.02.2011

100% Whey protein

Obrázok

Chuť je výborná, mal som vanilkový a ešte stále mám asi 2kg čokoládového. Čoko mi chutí asi viac. Čo sa týka rozpustnosti, tam to trochu škrípe, shaker je zasratý od neho a keď sa slabo premieša, tak sú z neho také mini guličky a nie nápoj.. Ale po dlhšom miešaní (ja neviem, asi 40 sekúnd) je to už v pohode. Dal by som mu tak 6.9/10

gainer Winner 14

Obrázok

Vanilková chuť - DOKONALÁ. Strašne mi chutí. Rozpustnosť DOKONALÁ. 10/10. čo sa týka vlastností tak tam to nie je nič extra no.... Sú aj kvalitnejšie gainere.

BCAA Mega Strong

Obrázok

Obsah účinných látok v 1 tablete:

* L-leucin ... 500 mg
* L-isoleucin ... 250 mg
* L-valin ... 250 mg

Asi 6.tu krabičku ich mám. Všetko v poriadku : )

tekuté BCAA MegaStrong

[img]http://shop.sportisimo.cz/images/product_detail/nutrend/AMINO-BCAA-Mega-Strong-1000ml.jpg[/img]

Chuť som mal pomarančovú, pil som to samotné, neriedil ani s vodou.
Progressive overload is a myth and counting macros only works if your name is Marco.
sjm-
Moderator
Dátum registrácie: 31.10.2009

Príspevokod užívateľa minervaman » 27.02.2011

Maju dost vhodnych veci pre cyklistov a ine vytrvalostne sporty.
minervaman
Moderator
Dátum registrácie: 10.02.2008

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 27.02.2011

ja som mal od nich CEE a v pohode :)
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010

Príspevokod užívateľa omen » 28.02.2011

mal som Winner gainer 14 vanilku a a pri 50g to uz bolo hnusne sladke a zlozenie tiez nic moc
BP - 100 ... DL - 170 ... SQ - 130
omen
Dátum registrácie: 09.03.2008
Kontaktovať užívateľa:

Re: NUTREND

Príspevokod užívateľa Steve76 » 14.03.2011

Steve76
Majitel fóra
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa infidel » 18.03.2011

táák koštoval som ten nový whey core,konkrétne vanilku (vo vode)...čo ma nemilo prekvapilo bola zo začiatku prašnosť :? .. hrudky som po pár sekundovom miešaní v šejkri síce nenašiel ale zato bol kvalitne zasratý od vrchu po spodok ... chuť vo vode ma prekvapila,skoro ako nejaký shake z mcdonaldu,nebolo to však cítiť za nejakou umelinou... tiež to hrozostrašne penilo čo mne vobec nevadí ale niekomu to može prekážať :wink: ...to či bola lepšia alebo horšia,posúdiť nemožem pretože je to moj prvý vanilkový proteín...každopádne ak by cena nebola taká aká je tak si viem predstaviť že by som si zobral normálne balenie :007
infidel
Dátum registrácie: 01.12.2010

Príspevokod užívateľa Steve76 » 31.03.2011

ako som predpokladal novy 100% whey core kazdemu chuti....konecne to česi dokazali..... :D
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Steve76
Majitel fóra
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa specnaz44 » 08.04.2011

Dneska mi dosiel Myofusion z protein.sk, poslali mi k tomu aj tento whey core vanilku tester, chutovo dost dobre, ale na Myo mliečna cokolada sa nechyta :)
specnaz44
Dátum registrácie: 19.10.2010
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa janciny » 08.04.2011

Tiez som mal len vzorku toho Whey Core 100 malina - vona super, chut tiez skvela, sejkoval som to bez sitka, takze som tam mal male hrudky, ale kym som sa osprchoval, boli prec, ale ta pena... Neviem ako ostatnym, ale u mna to bolo po dosejkovani cca 3 cm koktail + 8 cm peny...
Som s5!
Konečne :)
janciny
Moderator
Dátum registrácie: 15.02.2011
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Steve76 » 09.04.2011

u mna pena bola tiez ale po minute klesla...
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Steve76
Majitel fóra
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa specnaz44 » 09.04.2011

Ja vsetko mixujem mixerom, a pena bola normalna akurat
specnaz44
Dátum registrácie: 19.10.2010
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Exor » 11.04.2011

Mal som vzorky Whey Core 100, príchute čokoláda a malina. Obe boli úplne pudingové a to iba v kombinácii s vodou (s mliekom nepijem). Presne chuť pudingu, nič viac a nič menej, čo sa teda mne páči a vyhovuje. Rozpustnosť a penivosť v pohode, pena opadne.
Vie niekto dávkovanie? Oplatí sa to napr. v porovnaní s protakmi ON? Cena je rovnaká, len neviem, či nemajú väčšie dávky ako ON. Rozmýšľam, že kúpim malinu manželke :007
Exor
Dátum registrácie: 06.04.2011

Príspevokod užívateľa Steve76 » 11.04.2011

Exor napísal:Mal som vzorky Whey Core 100, príchute čokoláda a malina. Obe boli úplne pudingové a to iba v kombinácii s vodou (s mliekom nepijem). Presne chuť pudingu, nič viac a nič menej, čo sa teda mne páči a vyhovuje. Rozpustnosť a penivosť v pohode, pena opadne.
Vie niekto dávkovanie? Oplatí sa to napr. v porovnaní s protakmi ON? Cena je rovnaká, len neviem, či nemajú väčšie dávky ako ON. Rozmýšľam, že kúpim malinu manželke :007

davkovanie klasika, rano, po treningu a pred spanim....
Steve76
Majitel fóra
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Exor » 11.04.2011

Jéééminy.. neblbni. Chúďatká obličky. :) Ja dávam iba jednu dávku srvátky denne a jednu pred spaním kaseínu.
Ale o to nejde, blbo som sa vyjadril. Chcel som vedieť, koľko gramov z toho sa berie v jednej dávke. Hmotnosť to má ako Optimum Nutrition, cenu ako Optimum Nutrition, tak ak to má aj hmotnosť jednej dávky rovnakú, tak by som to asi kúpil.
Exor
Dátum registrácie: 06.04.2011

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní