Polícia doplnkovej výživy - Polícia DV

Re: Polícia doplnkovej výživy - Polícia DV

Príspevokod užívateľa Grent » 13.01.2016

tak ako ? budu to 3 mesiace od prvého testu Zeusu a bol slúbený další nejakej nezavislej štatnej organizacie, zatial sme sa dočkali len nejakej výpovede majitela labaku .. čo si mame teda o tom myslieť ?
Grent
Dátum registrácie: 11.05.2014

Príspevokod užívateľa Steve76 » 13.01.2016

tak ako ? budu to 3 mesiace od prvého testu Zeusu a bol slúbený další nejakej nezavislej štatnej organizacie, zatial sme sa dočkali len nejakej výpovede majitela labaku .. čo si mame teda o tom myslieť ?
dali sme to este raz, vysledok este horsi uz som to tu pisal...daj si to testovat sam ked chces :-) stoji to 40€

tu mas dalsi test: https://www.protein.sk/testujeme-protei ... 118-clanok
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Užívateľov profilový obrázok
Steve76
Odbornik
Dátum registrácie: 14.02.2011
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa miki_88 » 14.01.2016

je to podla mna super,,,,
miki_88
Dátum registrácie: 03.09.2015

Príspevokod užívateľa Steve76 » 19.01.2016

Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Steve76
Odbornik
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa vartik » 05.02.2016

Ked som tuto na fore dal do vyhladavania "Zeus" tak mi toho moc nenaslo (co sa celkom cudujem) tak to hodim sem. Pride mi to cele ako podvod a nie je mi jasne, ako to, ze sa na to este neprislo.Zprvu bol akoze BIO teraz uz nie je ale udajne je vyrabany z mlieka volne pasucich sa krav. Za tu cenu ? Nechce sa mi verit...Kto niekedy skusal hladat srvatkovy protein v BIO kvalite tak vie, ze tieto proteiny sa predavaju niekolkonasobne drahsie takze mi svieti cervena kontrolka. Dalsia vec, udajne je sladeny steviou. Mal som niekolko proteinov sladenych steviou a mam doma manzelku s megacitlivymi chutovymi poharikmi ktora steviu neznasa a zaciti aj stopove mnozstvo. Ani jeden z nas tam tu steviu neciti...Je mozne aby niekto predaval nieco s tym, ze je to v skutocnosti nieco uplne ine ako predajca udava ?? Aj keby ten obsah bielkovin bol nizsi ako sa tu zistilo ale mne pride ze komplet vsetko co udava vyrobca je klamstvo.
vartik
Dátum registrácie: 22.04.2013

Príspevokod užívateľa Tattoo » 18.02.2017

Tri lidi se tu ptali a ozyvali na ten Myprotein. Bude test nebo uz se to tu neresi? Ani na protein.sk tu recenze nemuzu najit :( Dik.
Stale se ucim. V AAS jsem student, pockejte na radu zkusenejsich.
Tattoo
Dátum registrácie: 09.01.2017
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Miky Cernak » 21.03.2017

Ja som ho skusal len 1x vo fitku kde trenujem. Podla mna je to chutovo a zlozenim lacny protein. Osobne by som si kupil radsej nieco ine. Scitech, Optimum alebo Fitnes Authority
Miky Cernak
Dátum registrácie: 17.03.2017

Príspevokod užívateľa Minimie » 21.03.2017

Proteín Zeus je fakt legenda...síce krásne napísané príchute, ale zloženie katastrofa :x
A rada by som videla tie usmievavá a šťastné biokravy z popisu, tie ma rozosmiali :lol:
Minimie
Osobná trénerka
Dátum registrácie: 13.03.2017

Príspevokod užívateľa Hector » 21.03.2017

Bio kravy? No take poznam, tie kavickove Bio kravy s dlhymi nechtami mama mia... :D
Hector
Odborník na výživové doplnky a prohormóny
Dátum registrácie: 07.07.2015

Príspevokod užívateľa Minimie » 21.03.2017

Bio kravy? No take poznam, tie kavickove Bio kravy s dlhymi nechtami mama mia... :D
Áno áno popis proteínu znela ako sen (až ma prepadla túžba stat sa kravou :D), samé šťastné kravy, zelená tráva a niekde na úpätí alpských hôr vznikol proteín Zeus ...samozrejme s prídavkom cukru a iných nepotrebných látok..ale ktovie možno boli bio..alebo boli aspoň šťastné :D
Minimie
Osobná trénerka
Dátum registrácie: 13.03.2017

Príspevokod užívateľa Steve76 » 21.03.2017

Áno áno popis proteínu znela ako sen (až ma prepadla túžba stat sa kravou :D), samé šťastné kravy, zelená tráva a niekde na úpätí alpských hôr vznikol proteín Zeus ...samozrejme s prídavkom cukru a iných nepotrebných látok..ale ktovie možno boli bio..alebo boli aspoň šťastné :D
nech sa paci test tohoto proteínu: Zeus
Steve76
Odbornik
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní