Polícia doplnkovej výživy - Polícia DV

Re: Polícia doplnkovej výživy - Polícia DV

Príspevokod užívateľa Steve76 » 21.10.2015

Hej ale na druhej strane je protein obvinený že to vykonštruoval aby to vyšlo proti tomu výrobcovi čo je zas naopak zlá reklama pre protein. Preto som myslel že teda keď vyšli také chudobné výsledky tak si to ujasniť v nejakom teste ktorý bude mať 100% váhu
Dnes budeme mat test, ktorý sme dali robiť my. Vyšlo ešte menej percent, čo chceš ešte k tomu vysvetliť? Aké zle svetlo, zato že ukazujeme ľuďom kto klame? Nebuď smiešny. Testy všetko potvrdia, čo poslal nespokojný zákazník.
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Užívateľov profilový obrázok
Steve76
Odbornik
Dátum registrácie: 14.02.2011
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Grent » 21.10.2015

ja to uznávam, ja som len za aby sa tieto testy robili častejšie. No sám som tiež počul niekoľko recenzií na Zeus a nie len od ludí sponzorovaných touto stránkou. Takže najlepšie by bolo keby tento test zverejní aj nejaká tretia strana kde by sa vylúčila celkom akákoľvek konkurencia.
Ako som písal obe značky majú svojich priaznivcov, určite spokojných aj nespokojných.

Tak či tak pokiaľ sa vám ukázala v ďalšom teste ešte menej percent bude z toho určite kauza.

+ ak by sa to potvrdilo výrobca ako značka skončil, ak sa nemýlim jeho hlavný predaj je pre česko a Slovensko ..
Grent
Dátum registrácie: 11.05.2014

Príspevokod užívateľa arašid » 21.10.2015

dajte testovať ten myprotein impact whey, na ten som dosť zvedavý.
arašid
Dátum registrácie: 06.03.2015

Príspevokod užívateľa Veverka » 21.10.2015

výborný nápad robiť tieto testy fakt super...doma už som mal 4 balenia lebo to mal byť ako keby sponzor nášho klubu a mal som ho za 16e kilo... potom nás pekne Gym Beam os ralo a zrušilo zmluvu... možno to bolo aj tým že sa tam menil majiteľ a s tým sú možno spojené aj tie výsledky testov
Veverka
Dátum registrácie: 28.09.2015

Príspevokod užívateľa Grent » 23.10.2015

ešte jedna vec ktorá by stála za to počkať so zverejnením testu, nakolko podla tohto testu / teda podla mojich informacii/ aj protein gold standart od ON či ako sa to vola mal len nejakych 60% ..
Grent

Príspevokod užívateľa pepo88 » 23.10.2015

taaak toto schvalujem :) velmi sa mi to paci, ze tu budete pridavat testy doplnkov vyzivy :) tiez by ma zaujimali amino x
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa slivnak » 23.10.2015

budu sa robit testy len produktov, ktore predava protein.sk? narazam teraz na st1llmass, dost ma zaujima rozbor a bola by skoda nespravit ho len kvoli tomu, ze sa prestal u vas predavat
Na FB dala tato firma testy svojich proteinov tak ak chces pozri tam boli samozrejme v poriadku
slivnak
Dátum registrácie: 04.01.2010

Príspevokod užívateľa bomberman » 23.10.2015

mne osobne sa testy vo vlastnej réžii nepozdávajú. keď testovať, tak za rovnakých podmienok, teda zákazník pošle vzorky náhodne zakúpeného produktu na testy do rovnakej spoločnosti, kde boli testované aj ostatné. prečo takto uvažujem? výrobca môže poslať na testy inú vzorku akú bude baliť, resp. zverejní len tie vzorky, ktoré budú v pohode. samozrejme nikoho neobviňujem a dlhodobo používam produkty od našich spoločností.

osobne som túto iniciatívu uvítal. spustila sa obrovská lavína, z ktorej budú profitovať len zákazníci. nikto iný. firma, ktorej produkty boli testované "negatívne", tak bude dávať testovať konkurenciu. táto lavína je fajn.

akurát je to trochu výsmech pre všetkých chemikov, farmaceutov a tých, ktorí nosili digitálne váhy do šatne, aby si presne merali čo do seba dajú, lebo tak to musí byť a ináč nie. teraz vidia, že v konečnom dôsledku aj tak dávajú do seba iné množstvá a jediná odmerka je lyžička malá alebo veľká, resp. plná hrsť či huba. :D
bomberman

Príspevokod užívateľa hardin » 23.10.2015

tiez sa pripajam k nazoru, ze ked si da firma xy testovat svoje vlastne produkty, vypovedna hodnota je o nicom, kedze bud moze poslat vzorky, ktore su urcite OK a predavat moze nieco ine, alebo ked vzorky dopadnu zle, samozrejme, ze to nezverejni, cize ked testovat, tak tak ako to napisal bomberman.
hardin
Dátum registrácie: 09.11.2013

Príspevokod užívateľa miro911 » 26.10.2015

super vec tieto testy :007
kedy uverejnite ten optimum,scitec atd..?
miro911
Dátum registrácie: 27.02.2012

Príspevokod užívateľa Steve76 » 27.10.2015

Vyjadrenie laboratória ohľadom našej reklamácie, preverenia proteínu Zeus od GymBam, aby sme sa uistili o pravosti tvrdenia zákazníka.:

Sme akreditované súkromné laboratória, ktoré sú na trhu už viac ako 20 rokov. Okrem akreditácie máme osvedčenie o správnej laboratórnej praxi a tiež osvedčenie o správnej výrobnej prax – skúšanie pre farmáciu.

Stanovenie bielkovín robíme Kjeldalovou metódou, ktorá je v prípade potravín rozhodčia metóda a je definovaná normou STN 57 0105-5.

Na výsledku analýzy kjeldalovou metódou trváme a môžeme to dokázať.

S pozdravom Šimo

Ing. Kamil Šimo
vedúci strediska laboratórných prác
EL spol s. r.o.
Radlinského 17A
05201 Spišská Nová Ves
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Steve76
Odbornik
Dátum registrácie: 14.02.2011
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa ADM » 27.10.2015

Zaujímal by ma aminoX a protein od Scitecu :wink:
ADM
Dátum registrácie: 22.10.2012

Príspevokod užívateľa Grent » 30.10.2015

a teraz pride gymbam s tým že oni majú výsledky z nejakého labáku že je to kvalita, narážam stále na to že je to tvrdenie proti tvrdeniu .. podla mna to musí byť nejako verejnejšieho oznámené aby to bolo hodnoverné
Grent

Príspevokod užívateľa arašid » 30.10.2015

čo s tými ostatnými testami?
arašid
Dátum registrácie: 06.03.2015

Príspevokod užívateľa pepo88 » 30.10.2015

tiez uz som nedockavy :)
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný