Polícia doplnkovej výživy - Polícia DV

Re: Polícia doplnkovej výživy - Polícia DV

Príspevokod užívateľa Steve76 » 19.10.2015

miroslav.kavcak napísal:Veľmi oceňujem túto iniciatívu, keďže dnes sa za účelom zisku klame ostošesť :007.
Potom na základe výsledkov by bolo vhodné buď SOIke, úradu verejného zdravotníctva, respektíve štátnej veterinárnej a potravinovej správe postúpiť podnet na šetrenie vo veci zistených nedostatkov.

Nie sme udavači, robime to pre zakaznikov a aby vyrobcovia vedeli ze klamat sa im neoplati :007 Prevencia je vzdy lepsia :wink:
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Užívateľov profilový obrázok
Steve76
Majitel fóra
Dátum registrácie: 14.02.2011
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 19.10.2015

Ja som názoru, že každý chlap musí niesť následky za svoje konanie.... Ale zase, nič nie je horšie ako zlá reklama. Hocijaký "páreurový" postih zo strany príslušných orgánov bude nič oproti tomu, keď sa rozšíri aká nekvalitná je tá ich "kvalita" a zisk im klesne na nulu :). A možno budeme príjemné prekvapení a výrobky budú obsahovať ešte vyššie ako deklarované množstvá :lol: . Bude to tu veľmi zaujímavé :007
Nie som bodybuilder, nie som powerlifter, necvičím ani preto, že je to v móde .... Cvičím preto, lebo ma to baví ...
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011

Príspevokod užívateľa Sohe90 » 19.10.2015

Je veľmi dobre,že budete testovať obsah bielkovín a zloženie ale dôležitý je aj pôvod mlieka, srvátky atď... je rozdiel pôvod napr. Nórsko a Čina. Taktiež veľmi veľa robí spracovanie mlieka,obsah laktózy,pšenice,sóje...
Sohe90
Dátum registrácie: 19.10.2015

Príspevokod užívateľa Slavomír » 19.10.2015

ISO Whey Zero, by ste ma potešili :)
Slavomír
Dátum registrácie: 04.01.2015

Slavomír napísal:ISO Whey Zero, by ste ma potešili :)

aj ten pojde na testy...
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Steve76
Majitel fóra
Kontaktovať užívateľa:

Steve76
Majitel fóra
Kontaktovať užívateľa:

Steve76
Majitel fóra
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Slavomír » 19.10.2015

Je parádne že také niečo pre nás robíte, palec hore :)
Slavomír
Dátum registrácie: 04.01.2015

Slavomír napísal:Je parádne že také niečo pre nás robíte, palec hore :)

Bolo to na váš podnet :007
Steve76
Majitel fóra
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 19.10.2015

Gym Beam hneď pridal tento článok :D. Komu sa nechce čítať, tak 5te "klamstvo" je zrejme reakciou na výsledok testu. Niečo ako obhajoba :D

Citujem : " Niektorí predajcovia tvrdia, že produkty, ktoré práve oni nepredávajú, sú nekvalitné a tieto slová sa snažia podložiť “objektívnymi” rozbormi. Čo si myslíte? Môže byť takýto rozbor objektívny? Dá sa ustriehnuť, že vzorka, ktorú dali na rozbor, bola reálne z konkrétneho obchodu a nebola zmiešaná s niečím, pripadne vymenená za iný produkt? Môže predajca objektívne posúdiť kvalitu konkurenčného produktu? Môže predajca vyvinúť náklady na otestovanie a následný marketing výsledkov, a nič tým nesledovať? Prípadne, môže týmito nákladnými krokmi objektívne zhodnotiť a vychváliť konkurenčné produkty, ktoré nepredáva? Odpoveď na tieto otázky už nechávame na vás. "

http://nespamuj/blog/5-najvacsich-kla ... kov-vyzivy
Nie som bodybuilder, nie som powerlifter, necvičím ani preto, že je to v móde .... Cvičím preto, lebo ma to baví ...
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011

miroslav.kavcak napísal:Gym Beam hneď pridal tento článok :D. Komu sa nechce čítať, tak 5te "klamstvo" je zrejme reakciou na výsledok testu. Niečo ako obhajoba :D

Citujem : " Niektorí predajcovia tvrdia, že produkty, ktoré práve oni nepredávajú, sú nekvalitné a tieto slová sa snažia podložiť “objektívnymi” rozbormi. Čo si myslíte? Môže byť takýto rozbor objektívny? Dá sa ustriehnuť, že vzorka, ktorú dali na rozbor, bola reálne z konkrétneho obchodu a nebola zmiešaná s niečím, pripadne vymenená za iný produkt? Môže predajca objektívne posúdiť kvalitu konkurenčného produktu? Môže predajca vyvinúť náklady na otestovanie a následný marketing výsledkov, a nič tým nesledovať? Prípadne, môže týmito nákladnými krokmi objektívne zhodnotiť a vychváliť konkurenčné produkty, ktoré nepredáva? Odpoveď na tieto otázky už nechávame na vás. "

http://nespamuj/blog/5-najvacsich-klams ... kov-vyzivy

to pridali uz poobede, uz vedeli ze oblbuju a este ziaden test zverejneny nebol, takisto rano znizili cenu zeusu z 25 na 16 :D , ale to nie je podozrive :lol:
Steve76
Majitel fóra
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa arašid » 19.10.2015

Oni tie akcie robia cca raz do mesiaca už dlhšiu dobu. To je myslím Ok.
arašid
Dátum registrácie: 06.03.2015

Príspevokod užívateľa Grent » 21.10.2015

Nieje trochu priskoro dávať tieto testy von ? usudzujem podla toho že tieto testy boli viac krát označené ako nepresné, nebolo by vhodnejšie najprv urobiť aj druhý kvalitnejší test ?
takto to vyzerá akoby protein.sk zámerne útočil na Zeus a jeho výrobcu a mám pocit že tu vzníka zatiaľ zbytočný boj ktorý vyzerá len ako ničenie konkurencie ..
..
btw: nič proti protein.sk ani Zeusu, nemám osobné skúsenosti, to len moj postreh :D
Grent
Dátum registrácie: 11.05.2014

Príspevokod užívateľa Steve76 » 21.10.2015

Grent napísal:Nieje trochu priskoro dávať tieto testy von ? usudzujem podla toho že tieto testy boli viac krát označené ako nepresné, nebolo by vhodnejšie najprv urobiť aj druhý kvalitnejší test ?
takto to vyzerá akoby protein.sk zámerne útočil na Zeus a jeho výrobcu a mám pocit že tu vzníka zatiaľ zbytočný boj ktorý vyzerá len ako ničenie konkurencie ..
..
btw: nič proti protein.sk ani Zeusu, nemám osobné skúsenosti, to len moj postreh :D

Priskoro načo? aby predali viac 80% klamstva?
Robia sa testy všetkých proteínov, nemôžeme za to, že ZEUS testom neprešiel, poslal nám to zákazník (a poslal to aj inde, ale nikto nemal gule to zverejniť), nás to nakoplo v tom pokračovať, keďže výrobcovia radi klamú. Dnes príde aj náš test zeusu :-) a o týždeň očakávajte ďalších 5 testov.
Steve76
Majitel fóra
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Grent » 21.10.2015

Hej ale na druhej strane je protein obvinený že to vykonštruoval aby to vyšlo proti tomu výrobcovi čo je zas naopak zlá reklama pre protein. Preto som myslel že teda keď vyšli také chudobné výsledky tak si to ujasniť v nejakom teste ktorý bude mať 100% váhu
Grent
Dátum registrácie: 11.05.2014

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní