Polícia doplnkovej výživy - Polícia DV

Polícia doplnkovej výživy - Polícia DV

Príspevokod užívateľa Steve76 » 17.10.2015

Článok ako sa zrodila Polícia Doplnkov Výživy :-)

Do našej redakcie alebo priamo tu na fórum posielajte námety o aké proteíny na testovanie máte záujem. Poprípade nám zašlite vaše výsledky testov, rozborov, fotografie.

Adresa redakcie: redakcia@protein.sk
Prílohy
Policiabaner na FORUM.png
Policiabaner na FORUM.png (348.4 KiB) 3063 zobrazení
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Užívateľov profilový obrázok
Steve76
Odbornik
Dátum registrácie: 14.02.2011
Kontaktovať užívateľa:

Re: Polícia doplnkovej výživy - Polícia DV

Príspevokod užívateľa arašid » 17.10.2015

Mna zaujala tá aféra z Myprotein proteínom. Vraj mal len 62% a nie 80% uvádzaných.
arašid
Dátum registrácie: 06.03.2015

Príspevokod užívateľa Steve76 » 18.10.2015

Prišlo do redakcie:

Zdravim,
Nie len ja by som chcel vediet ako to je s proteinom od Gym Beamu konkretne Zeus. Uvadzaju 22% BCAA a 19% glutaminu. 80 % srvatky a to 55%hydrolizat 35% izolat a 10 % koncentrat.
Dokonca uvadzaju, ze je z biosrvatky a 100% cisty protein.
Kedze nutricne je lepsi ako od ON Gold whey standard ale cenovo ovela dostupnejsi.
Vedeli by ste sa na to pozriet?
Dakujem Vam aj za vsetkych zaujemcov.
S pozdravom Tomas Grega
Tento proteín na vaše želanie dáme tiež otestovať. Píšte nám o aké proteíny na testovanie máte záujem.
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Steve76
Odbornik
Kontaktovať užívateľa:

Mna zaujala tá aféra z Myprotein proteínom. Vraj mal len 62% a nie 80% uvádzaných.
Dáme ho otestovať. Píšte nám o aké proteíny na testovanie máte záujem.
Steve76
Odbornik
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Endo » 18.10.2015

Keďže v poslednej dobe je dosť "ošiaľ " okolo značky Natural Nutrition a ich ochutených wpc80, ktorý samozrejme kvôli dobrej cenovej dostupnosti neobišiel ani mňa :roll: ... Tak určite tento. :wink:

Prípadne ,proteín od značky stulmass. A práve preto by ma zaujímali výsledky...

Dik
Eat clean today, feel great tomorrow.
Endo
Dátum registrácie: 14.12.2014

Príspevokod užívateľa zvratkyakrv » 18.10.2015

Odhadujem, že väčšina ľudí konzumuje proteíny od domácich výrobcov, tak by som sa sústredil na nich. N3,NN,Kompava,Extrifit,St1llmass atď.
Drepujem 3x do týždňa. Nemôžem z toho dostať "ploché nohy" ?
zvratkyakrv
Dátum registrácie: 10.12.2014

Príspevokod užívateľa thorshammer » 18.10.2015

Som zvedavý, nakoľko vieme, že väčšina domácich výrobcov kazí kšefty slovenským predajcom. A vynaložiť stovky eur na testy iba preto aby spravil dobrú reklamu konkurencii? Hlavne,že oni už dali porobiť testy v labákoch a sú aj k dispozícií.
Testy ako také môžu byť v pohode, lenže vzorka nemusí odpovedať skutočne tomu proteínu, čo sa bude tvrdiť :)

A hlavne, že keď tu boli zmienky a odkazy na zahraničné testy na "americké" proteíny tak sa to všetko pomazalo.

A takisto akonáhle toto zbadá admin tak to zmaže, pozdravujem ;)
thorshammer
Dátum registrácie: 18.10.2015

Príspevokod užívateľa arašid » 18.10.2015

Prišlo do redakcie:

Zdravim,
Nie len ja by som chcel vediet ako to je s proteinom od Gym Beamu konkretne Zeus. Uvadzaju 22% BCAA a 19% glutaminu. 80 % srvatky a to 55%hydrolizat 35% izolat a 10 % koncentrat.
Dokonca uvadzaju, ze je z biosrvatky a 100% cisty protein.
Kedze nutricne je lepsi ako od ON Gold whey standard ale cenovo ovela dostupnejsi.
Vedeli by ste sa na to pozriet?
Dakujem Vam aj za vsetkych zaujemcov.
S pozdravom Tomas Grega
Tento proteín na vaše želanie dáme tiež otestovať. Píšte nám o aké proteíny na testovanie máte záujem.
tento dajte hneď prvý testovať, tiež som zvedavý či to nie je len ojeb za tie peniaze.
arašid
Dátum registrácie: 06.03.2015

Som zvedavý, nakoľko vieme, že väčšina domácich výrobcov kazí kšefty slovenským predajcom. A vynaložiť stovky eur na testy iba preto aby spravil dobrú reklamu konkurencii? Hlavne,že oni už dali porobiť testy v labákoch a sú aj k dispozícií.
Testy ako také môžu byť v pohode, lenže vzorka nemusí odpovedať skutočne tomu proteínu, čo sa bude tvrdiť :)

A hlavne, že keď tu boli zmienky a odkazy na zahraničné testy na "americké" proteíny tak sa to všetko pomazalo.

A takisto akonáhle toto zbadá admin tak to zmaže, pozdravujem ;)
Budú sa testovať všetky proteíny aj americké, cena rozboru je len 25 €, to sme ochotný obetovať, aby sme vedeli čo užívame :-)

P.S. niekto kto sa dnes zaregistroval sa niečoho boji? Tuši niekto že odrbáva svojich zákazníkov?

Poctivý výrobca sa nemá čoho obávať...

Prídeme na všetkých z vás :-) Polícia DV je tu pre nás :-)
Steve76
Odbornik
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa b3ck » 18.10.2015

budu sa robit testy len produktov, ktore predava protein.sk? narazam teraz na st1llmass, dost ma zaujima rozbor a bola by skoda nespravit ho len kvoli tomu, ze sa prestal u vas predavat
b3ck
Dátum registrácie: 31.08.2010

budu sa robit testy len produktov, ktore predava protein.sk? narazam teraz na st1llmass, dost ma zaujima rozbor a bola by skoda nespravit ho len kvoli tomu, ze sa prestal u vas predavat
budu sa testovat vsetky produkty postupne, o ktore budete ziadat. Stulmas ma vlastne testy a je to solidna firma, kludne ich poziadaj o rozbor.
Steve76
Odbornik
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa radonn » 19.10.2015

Myslím, že to je skvelý projekt, ktorý na Slovensku chýbal a som rád, že sa doň Steve pustil. V mene Natural Nutrition by som mu chcel vyjadriť našu plnú podporu. Nielen slovne, ale aj činmi a preto postupne dáme testovať všetky naše najpredávanejšie proteíny nezávislým laboratóriám akreditovaným v Slovenskej Republike. Ak nám to Steve umožní, radi by sme tu potom všetky výsledky zverejnili. Samozrejme, uvítame aj analýzy zrealizované priamo našimi zákazníkmi.

Takže ešte raz palec hore a držíme palce.
radonn
Dátum registrácie: 17.01.2014

Príspevokod užívateľa spookylv » 19.10.2015

Ja by som privítal BSN aminoX.

Steve aké testy sa budú robiť ? Kjehdalova metoda?
spookylv
Dátum registrácie: 06.02.2011

Príspevokod užívateľa Steve76 » 19.10.2015

Odoslané na testovanie tieto značky. Dnes bude uverejnený test slovenských výrobcov Zeus od Gymbeamu a WPC80 od Koliby.
Prílohy
IMG_9280.JPG
IMG_9280.JPG (202.21 KiB) 3366 zobrazení
policia doplnkov vyzivy.jpg
policia doplnkov vyzivy.jpg (131.66 KiB) 3366 zobrazení
Steve76
Odbornik
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 19.10.2015

Veľmi oceňujem túto iniciatívu, keďže dnes sa za účelom zisku klame ostošesť :007.
Potom na základe výsledkov by bolo vhodné buď SOIke, úradu verejného zdravotníctva, respektíve štátnej veterinárnej a potravinovej správe postúpiť podnet na šetrenie vo veci zistených nedostatkov.
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní