Natural Nutrition

Re: Natural Nutrition

Príspevokod užívateľa Endo » 20.05.2016

To ten tri kreatín malát sa tak zle rozpúšťa celkovo, či to len môjmu sa ale že vôbec vôbec nechce :?: Mám z toho takú crunchy verziu :D - kyslú vodu s hrudkami kreatínu.
Eat clean today, feel great tomorrow.
Endo
Dátum registrácie: 14.12.2014

Príspevokod užívateľa Endo » 26.05.2016

noGainz napísal:neviem ci som to mal dat sem alebo do temy REKORDY, ale objednavka za 17 hodín u mna doma, ok :D

Kamaráde. O nejakú tú hodinu a pol som ťa prekonal. :wink: Síce ide o iný e-shop ale mal som to doma za 15,5 h. A to som si po balík musel ísť na poštu. :D
Endo

Príspevokod užívateľa dex73r » 31.05.2016

chalani prisiel mi peanut butter 50g-vka a ako nechuti - ani nevonia to zrovna najlepsie, mam len vadny kus alebo ten peanut butter nieje tak dobry ako som cakal? :/
dex73r
Dátum registrácie: 06.06.2015

Príspevokod užívateľa mar55 » 31.05.2016

Co ja viem. Ja som sa toho dozrat nevedel, ale matke ani priatelke moc nechutia
mar55
Dátum registrácie: 20.11.2014

Príspevokod užívateľa radonn » 01.06.2016

Endo napísal:Stévia s erytritolom bude kedy? :wink:

Niečo sme mali skladom teraz, ale poriadne naskladníme cca o 2 týždne :)
radonn
Dátum registrácie: 17.01.2014

Príspevokod užívateľa radonn » 01.06.2016

dex73r napísal:chalani prisiel mi peanut butter 50g-vka a ako nechuti - ani nevonia to zrovna najlepsie, mam len vadny kus alebo ten peanut butter nieje tak dobry ako som cakal? :/

Myslíš príchuť alebo skutočné arašidové maslo?
radonn

Príspevokod užívateľa dex73r » 01.06.2016

Prichut - vanilka top, moco-choco ci ako sa tomu nadava je uplne mega, ale ako som skusil ten peanut butter neviem neviem hned sa mi to zhnusilo, asi to len nieje moja chut heh
dex73r
Dátum registrácie: 06.06.2015

Príspevokod užívateľa Endo » 02.06.2016

dex73r napísal:Prichut - vanilka top, moco-choco ci ako sa tomu nadava je uplne mega, ale ako som skusil ten peanut butter neviem neviem hned sa mi to zhnusilo, asi to len nieje moja chut heh

Myslíš teda príchuť "Chocolate Peanut Butter" ? Ak áno, tak sa ti čudujem pretože táto príchuť je TOPka, hoci sladivosť je slabšia a treba použiť viac. Rovnako tak WPC80 tejto v príchuti je podľa mňa najvydarenejšia príchuť zo všetkých. :wink:
Endo

Príspevokod užívateľa mar55 » 02.06.2016

Tak to ti jednoducho len nechuti. Ja by som toho zozral aj kilo za den, preto ich uz nekupujem :D
mar55
Dátum registrácie: 20.11.2014

Príspevokod užívateľa Endo » 02.06.2016

mar55 napísal:Tak to ti jednoducho len nechuti. Ja by som toho zozral aj kilo za den, preto ich uz nekupujem :D

Súhlas. Akurát pre mňa sú praktickejšie tablety, preto zväčša kupujem tie. Pred týždňom som spravil menšiu zásobu tabliet za 15€. :roll:
Endo

Príspevokod užívateľa Endo » 13.06.2016

Zdá sa mi to, alebo to v poslednej dobe naozaj trochu viazne pri naskladňovaní, či výrobe? Alebo to len ja mám šťastie na nedostupné výrobky? :( :D
Endo

Príspevokod užívateľa Dianabolik » 14.06.2016

Kedy vám najneskôr zavolal kuriér? Objednával som si v sobotu večer, aby mi to najneskôr do dnes prišlo, lebo som streda-piatok odcestovaný ale on nie a nie sa ozvať :D Začína mi stúpať tlak.

Či sa mi ho dnes ešte oplatí vôbec čakať..
Dianabolik
Dátum registrácie: 26.01.2016

Príspevokod užívateľa spookylv » 14.06.2016

cez víkend expedičné sklady nepracujú, a duplom nie väčšina prepravcov. Čiže vcera bola zabalena a dnes by mala dôjsť, ale je len obed, a vpohode dorucuju aj po 15-16
Užívateľov profilový obrázok
spookylv
Dátum registrácie: 06.02.2011

Príspevokod užívateľa radonn » 15.06.2016

Endo napísal:Zdá sa mi to, alebo to v poslednej dobe naozaj trochu viazne pri naskladňovaní, či výrobe? Alebo to len ja mám šťastie na nedostupné výrobky? :( :D

Skôr to bude tak, že máš šťastie na nedostupné produkty, ktoré sa naskladňujú pomalšie :) Tipujem erytritol a podobné srandičky? Tie by mali byť poriešené tak do týždňa, dvoch... U ostatných produktov kapacity práveže v poslednej dobe zvyšujeme :)
radonn

Príspevokod užívateľa radonn » 15.06.2016

Dianabolik napísal:Kedy vám najneskôr zavolal kuriér? Objednával som si v sobotu večer, aby mi to najneskôr do dnes prišlo, lebo som streda-piatok odcestovaný ale on nie a nie sa ozvať :D Začína mi stúpať tlak.

Či sa mi ho dnes ešte oplatí vôbec čakať..

Napíš nám email s číslom objednávky, môžeme to preveriť u kuriérskej služby a prípadne dať kontakt na kuriéra, ktorý balík doručuje. Len nepší sem prosím, ale na email, lebo tuná to nemonitorujeme.
radonn

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný