Bolesti, úrazy

Bolesti, úrazy

Príspevokod užívateľa milan199m » 01.04.2007

mam problem ked cvicim namahavy cvik s vecsou zatazou ja zvladam pohode zdvihat no ale priklad je uz 3seria a zrazu ma zacne boliet hlava bno ale ked docvicim tak uz je to vsetko ok ked si chvilku odichnem je to normalne??? taka bolest hlavy???
Užívateľov profilový obrázok
milan199m
Dátum registrácie: 17.11.2006

Príspevokod užívateľa Ghetto » 01.04.2007

no normalne to urcite nieje, mal by si sa poradit s lekarom moze to byt iba unava ale aj nieco ovela horsie ... nevim..
cvicim tak dlho, ze to uz ani necitim...
Ghetto
Dátum registrácie: 06.06.2006

Príspevokod užívateľa Kalokagatia » 01.04.2007

Na tvojom mieste by som necvicil s takymi vahami ktore ti sposobuju tu bolest , moze to byt slabsia cieva v hlave , aj ja mam taku ... musim si davat bacha ..... raz ma hlava tak bolela , ze som si myslel ze je uz po mne .... lezal som na posteli a spomaloval tep , a v rukach mobil keby nieco ruplo , rychlo volam pohotovost ..... KED TA BOLI HLAvA PRI CVICENI URCITE ZNIZ VAHU !!! :!: :!:
Kalokagatia
Dátum registrácie: 25.11.2006

Príspevokod užívateľa Andrej » 01.04.2007

Ked ta boli hlava pri cviceni, znizenie zataze nepomoze...urcite by som sa dal vysetrit, lebo normalne to nieje a cvicenie s tym nesuvisi. Nechcem strasit, ale jedneho znameho bolela hlava, si myslel ze zo stresu a nasli mu nador na mozgu.
Andrej

Príspevokod užívateľa Kalokagatia » 01.04.2007

Diky uz som kludnejsi :lol:
Kalokagatia
Dátum registrácie: 25.11.2006

Príspevokod užívateľa Andrej » 01.04.2007

Kalokagatia napísal:Diky uz som kludnejsi :lol:

Take zle to asi nebude, ale urcite by som sa nechal vysetrit, lebo nieco sa s tym urcite da urobit.
Andrej

no chalani ale teraz ste ma poradne vystrasili ale poraadne. sakra no ale ked som cvicil kedysi ma nic nebolelo zacalo to asi pred tizdnom ked som koncil objemovku a dal som si bradla so 5kg zatazou 3serie po 8 a poslednu teriu som to daval len tak tak a zrazu ma zabolela hlava. a obcas ked lakujem ma boli.
milan199m

Príspevokod užívateľa pepo88 » 01.04.2007

mozno moc,,tlacis do hlavy,, ak vies co tym myslis...ale ja napriklad pri tlakoch ked som bol trocha nachladnuty,tak mi gejziirom krv z nosa vystriekla :lol:
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

ak myslis nieco take ze helenie tak ja nehulim hm ale vydis to s tym nachladnutim hm som nachladnuty smrkam a aj kaslem troska a aj hlava trosku bolieva ale ked cvicim tazky cvik v poslednej serii proste ku koncu ma zacne poradne bolet
milan199m

Príspevokod užívateľa avenger21 » 02.04.2007

no ta bolest sa da vysvetlit rozne, ale ked ti to zacalo z nicoho nic len tak pri jednom cviku moze to byt sposobene zvysenim tlaku krvy, nejake praskanie cievky sice nie je moc realne, tie male moc nepraskaju tam je minimalny tlak, skor ked praskne vacsia tak to uz by bolo viac nez len bolest hlavy. Mozno si mal len zly den, alebo mas problem s tlakom chcelo by sa na to pozriet, ak mas vysoky tlak, trebars len prechodne, alebo si ten den vypil 4 kavy ci uzival nejake lieky, bol po chorobe a tak moze to byt tiez pricinou. Dalsou moznostou je takzvana vegetativna bolest (skor je znama ako fantomova bolest u ludi co prisli napriklad o koncatinu a ona ich boli aj ked ju tam nemaju), skratka ako ked si predstavis ze niekto ma infarkt a picha ho v lavej ruke, alebo ma zlcnik a boli ho hore medzi lopatkami a pritom je problem niekde inde, tak v tomto pripade moze ist o zablokovanie nejakeho svalu v krku respektive v siji a to je najcastejsie pocitovane ako bolesti hlavy. Toto a este poruchy vitaminov a mineralov spolu s nevhodnym pitnym rezimom mozu za bolest hlavy, u zien su to este hormony (alebo typicka vyhovorko ked zase nechcu sex :))) ), kazdopadne by som zasiel za svojim lekarom, spravi odbery a vyluci nejake komplikacie, ale moznosti je vela takze netreba sa hned bat cievok a nadorov mozgu :)
avenger21
Dátum registrácie: 03.03.2007

Príspevokod užívateľa milan199m » 02.04.2007

no diky kamo tak aspon mam pokojnejsiu naladu fuha no sak uvidim dnes pojdem cvicit a pak zistim ci ma bude zasa boliet hlava hm a mnemohlo b&y to byt tym ze ja pridem zo skoly odichnes si asi tak 10-20 minut a idem cvicit? ale asi aj tak pre istotu zajdem doktorovy
milan199m

Príspevokod užívateľa pepo88 » 02.04.2007

milan199m napísal:no diky kamo tak aspon mam pokojnejsiu naladu fuha no sak uvidim dnes pojdem cvicit a pak zistim ci ma bude zasa boliet hlava hm a mnemohlo b&y to byt tym ze ja pridem zo skoly odichnes si asi tak 10-20 minut a idem cvicit? ale asi aj tak pre istotu zajdem doktorovy

myslim si ze to tym nieje... ale tym tlakom by to naozaj mohlo byt...
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa avenger21 » 02.04.2007

milan199m napísal:no diky kamo tak aspon mam pokojnejsiu naladu fuha no sak uvidim dnes pojdem cvicit a pak zistim ci ma bude zasa boliet hlava hm a mnemohlo b&y to byt tym ze ja pridem zo skoly odichnes si asi tak 10-20 minut a idem cvicit? ale asi aj tak pre istotu zajdem doktorovy

no na lahku vahu to neber, vsetko co zacne tak nahle byva vzdy minimalne podozrive, to vies prinajhorsom sa ti pozru do krku a vyriahnu ti stadial tu sprajcnutu lyzicku co si rano vypil aj s cajom :)
avenger21
Dátum registrácie: 03.03.2007

Príspevokod užívateľa milan199m » 02.04.2007

no dnes som bol cvicit hm a v celku pohoda ziadna bolest do hlavy bolo to ok .) hm a to cvicim silovy trnink od ivanova a mal som drepy , tlaky,drepy,bradla a ani pri jednom som nemal tu bolest a to som cvicil dost tazkyma vahama
milan199m

Príspevokod užívateľa zhukov » 03.04.2007

hm a to cvicim silovy trnink od ivanova a mal som drepy , tlaky,drepy,bradla a ani pri jednom som nemal tu bolest a to som cvicil dost tazkyma vahama

ja som ten trening zacal iba teraz (2 treningy) ale zda sa mi VELMI lahky. vlastne okrem 1 treningu je to stale robenie 5 serii po 5x 75 percent alebo 3x 80 percent. a to je dost malo by som povedal. ked normalne som schopny dat 8op. s 80%... zacinam mat o tom pochybnosti :lol:
zhukov
Dátum registrácie: 19.04.2006

Návrat na "Tréning a cviky (tréningy, tréningové plány, ako cvičiť)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný