PRE ZACIATOCNIKOV!

Re: PRE ZACIATOCNIKOV!

Príspevokod užívateľa Dimitry » 28.12.2016

Diky chaloši za rady, uvidime ako mi to dlho vydrží a Instinct silovo mysliš tak ako kolko maximalne budem davat ano?

A Vinnie ktoru mas najradsej :DD
Dimitry
Dátum registrácie: 28.12.2016

Príspevokod užívateľa m7m » 21.03.2017

ahojte. chcem sa informovať ohladom produktu Synephrine extreme thermo efect (90 tabs syne 10.MG, Body Fit).
na internete bolo napisane info aj pre aj proti, nejak som sa k tym tabletam dostal a mam to prave pred sebou.
zloženie: citrus auratium extrakt ( 8% synephrine) 125mg, sorbitol 230 mg (sladidlo), mikrokrištalicka celuloza 120mg, rastlinný stearan horečnatý 5mg (protihrudkujúca látka), fosforečnan vapenaty 5mg, hydrolyzát kolagénu 15mg.
učinok produktu: rychla redukcia hmotnosti, spalovanie tukov, termogenny alipotropny učinok (premieňa tuky na teplo), stimulačný účinok.
...mam 22 rokov, 170cm, vaha okolo 90kg, celkom dosť som sa vyžral a potrebujem schudnuť. nechcem nabrať svaly ani nič podobne, chcem zhodiť 20 kg dole. začal som chodiť do posilky, zatial len behanie a bicyklovanie na ziskanie kondičky ktoru vobec nemam - polhodinu zvladam denne (na začiatok, vzhladom na to že som nikdy nič nerobil mi to stači si myslim až moc) + ešte chodim na plavareň kde dam 15-30 minut plavania.
...vyššie som uviedol zloženie tabliet (davkovanie asi 1tableta 30min pred cvičenim? alebo? ), chcem sa informovať teda, či by mi to pomohlo rychlejšie spaliť tuky alebo je to nezmysel brať. ak by to pomohlo, za aky čas asi by som videl zmenu?
ďakujem,
M
m7m
Dátum registrácie: 21.03.2017

Príspevokod užívateľa berzerker » 21.03.2017

nepomohlo
AA - Lab / vyziva / zdravie / trening / fitness * moja stranka na FB
Užívateľov profilový obrázok
berzerker
Dátum registrácie: 07.01.2010

Príspevokod užívateľa Minimie » 21.03.2017

ahojte. chcem sa informovať ohladom produktu Synephrine extreme thermo efect (90 tabs syne 10.MG, Body Fit).
na internete bolo napisane info aj pre aj proti, nejak som sa k tym tabletam dostal a mam to prave pred sebou.
zloženie: citrus auratium extrakt ( 8% synephrine) 125mg, sorbitol 230 mg (sladidlo), mikrokrištalicka celuloza 120mg, rastlinný stearan horečnatý 5mg (protihrudkujúca látka), fosforečnan vapenaty 5mg, hydrolyzát kolagénu 15mg.
učinok produktu: rychla redukcia hmotnosti, spalovanie tukov, termogenny alipotropny učinok (premieňa tuky na teplo), stimulačný účinok.
...mam 22 rokov, 170cm, vaha okolo 90kg, celkom dosť som sa vyžral a potrebujem schudnuť. nechcem nabrať svaly ani nič podobne, chcem zhodiť 20 kg dole. začal som chodiť do posilky, zatial len behanie a bicyklovanie na ziskanie kondičky ktoru vobec nemam - polhodinu zvladam denne (na začiatok, vzhladom na to že som nikdy nič nerobil mi to stači si myslim až moc) + ešte chodim na plavareň kde dam 15-30 minut plavania.
...vyššie som uviedol zloženie tabliet (davkovanie asi 1tableta 30min pred cvičenim? alebo? ), chcem sa informovať teda, či by mi to pomohlo rychlejšie spaliť tuky alebo je to nezmysel brať. ak by to pomohlo, za aky čas asi by som videl zmenu?
ďakujem,
M
Do istej miery pomohlo, pokiaľ strava a tréning budú 100%... sústred sa hlavne na to...napriek kondičke by som určite volila aj tréning stačí 3krat do týždňa cele telo + kardio... určite to neprepiskni hneď na začiatku a pomaly ďalej zajdes :007
Minimie
Osobná trénerka
Dátum registrácie: 13.03.2017

Príspevokod užívateľa HAVANA » 22.03.2017

nepomohlo
Plne súhlasím. Z volne predajných spalovačov sa ti zmenší akurát cifra na účte.
HAVANA
Dátum registrácie: 24.05.2010

Príspevokod užívateľa TK1991 » 29.03.2017

zdravím, dnes sa mi do učí dostalo že ak na bežiacom páse nastavím sklon (incline :D) tak sa na stroji nesmie bežať iba chodiť, bežne som takto behával a nikdy s tým nebol problém, vie mi niekto povedať kde je pravda? ďakujem :D
TK1991
Dátum registrácie: 15.03.2017

Príspevokod užívateľa Verald » 31.03.2017

zdravím, dnes sa mi do učí dostalo že ak na bežiacom páse nastavím sklon (incline :D) tak sa na stroji nesmie bežať iba chodiť, bežne som takto behával a nikdy s tým nebol problém, vie mi niekto povedať kde je pravda? ďakujem :D
Na bežeckom páse sa dajú odbehať všetky bežecké tréningy, ktoré potrebujete odbehať, to znamená:

vytrvalostné behy
tempové behy
rýchlosť
beh do kopca
jediné, čo sa na bežeckom páse nedá natrénovať, je beh z kopca.
Verald
Dátum registrácie: 27.01.2010

Príspevokod užívateľa Minimie » 01.04.2017

Je to sprostosť :D
Minimie
Osobná trénerka
Dátum registrácie: 13.03.2017

Návrat na "Tréning a cviky (tréningy, tréningové plány, ako cvičiť)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných